قیمت آرام بند-قیمت جک ارام بند-قیمت ارام بنداصل

قیمت ارام بندمقایسه قیمت در کیفیت وبرند ارام بندهای موجود

آرام بند NHN

آرام بند NHN از نظر کیفیت با Dorma و Geze  آلمان دریک سطح می باشد و با توجه به قیمت مناسب تر آن ، به افرادی که بدنبال آرام بند بسیار با کیفیت و با قیمت مناسب می باشند این آرام بند توصیه میشود.

لازم به ذکر است که نوع ۳ سرعته آن دارای قابلیت چفت سازی می باشد که جهت درب هایی که قفل برقی برروی آنها نصب است این مدل پیشنهاد می گردد که در انتهای مسیر با سرعت بسیار پایین و قدرت بسیار بالا اقدام به برگرداندن زبانه قفل و بستن درب بدون ایجاد کوچکترین سر و صدایی می نمایید .


قیمت آرام بند های شرکت KING

قیمت آرام بند های شرکت KING

شرکت کینگ کره  سازنده انواع آرامبند در اندازه و قدرت متنوع می باشد.  آرام بند  برای دربهای نفرو استفاده خواهد شد تا پس از باز نمودن درب ، به صورت اتوماتیک به صورت بی صدا بسته شود.

آرام بند شماه ۲ شرکت کینگ که با مدل K720 موجود است برای دربهای سبک و نیمه سنگین قابل استفاده می باشد.

حداکثر وزن قابل حمل توسط این آرام بند ۵۰ کیلوگرم است که این جک می تواند درب را به آرامی و با قدرت ببندد.

در صورتی که روی درب نفررو از قفل برقی استفاده شده است استفاده از آرام بند  کینگ شماره۲۲ مشکلی ایجاد نخواهد کرد و این جک آرام بند قادر استبا فشارنهایی خود درب ورودی را به راحتی ببندد. جنس بدنه آرام بند کینگ ۲ از آلومینیوم است و درب را می توان تا ۱۸۰ درجه نیز باز نمود تا بسته شدن به صورت خودکارانجام پذیرد.همچنین می توان آرامبند را برای دربهای چپ بازشو و یا راست باشو نصب نمود.


قیمت آرام بندهای ریوبی

قیمت آرام بندهای ریوبی درسایز استاندارد این جک های آرام بند:

جک آرام بند ریوبی ۸۸۰۲ / ۹۹۰۲ با سایز استاندارد EN2 مناسب جهت درب با حداکثر وزن ۴۵ کیلوگرم و عرض ۹۰ سانتیمتر می باشد.

همانگونه که در بالا اشاره شد این جکهای آرام بند دارای قدرت متوسط هستند، بنابراین این سری جک آرام بند ریوبی مناسب نصب بر روی انواع درب چوبی ، UPVC ، درب ورودی ضد سرقت ، درب لمسه اتاق مدیریت ، درب خروج اضطراری حریق و… می باشد. اگربخواهیم آرام بندهای دیگری را که با ریوبی ۸۸۰۰ / ۹۹۰۰ عملکرد مشابهی دارند را معرفی نماییم می توانیم به آرام بند کینگ وهمچنین جک آرام بند ان-اچ-ان مدل ۵۱۰ اشاره نماییم. این آرام بند جهت نصب بر روی درب ورودی آهنی ساختماوبخصوص دربهایی که دارای قفل برقی هستند مناسب نیست و در صورتی که بخواهیم برای این درب ها آرام بند نصب نماییم آرام بندهایKing ، NHN-83v و Dorma-Ts68 گزینه های بهتری هستند.


شاید این را هم بپسندید.

Comments are closed.